پرسش های متداول

اصولا به چند دلیل در صفحه پرداخت با مشکل مواجه می‌شوید، اولین دلیل به خاطر کندی سرعت اینترنت شما می‌باشد، دلیل دوم روشن بودن فیلتر شکن از سمت شما و یا بستن زودتر از هنگام صفحه پرداخت از سمت شما می‌باشد و گاهی هم این خطاها از سمت بانک و سامانه شاپرک اتفاق می‌افتد، که در صورت هر کدام از این خطا ها حتی در صورت کسر از حساب شما مبلغ مجدد طی ساعات آینده به حساب شما عودت داده می‌شود و می‌توانید مجددا ثبت سفارش انجام دهید و ما به شما این اطمینان خاطر را می‌دهیم که جای هیچ نگرانی نیست و پشتیبان های چیوو آماده پیگیری سفارشات شما هستند.

برای سفارشات تهران می‌توانید از طریق سایت چیوو، روز و حتی بازه زمانی تحویل کالا را خودتان انتخاب نمایید و در صورت ثبت سفارش از ۲۴ ساعت بعد سفارشات قابل تحویل می‌باشد.

برای سفارشات شهرستان ۲۴ ساعت بعد از ثبت سفارش کالا تحویل اداره پست یا تی پاکس (با توجه به شهر مقصد) می‌گردد و از آن به بعد با توجه روال کاری این ادارات تحویل شما می‌شود که ممکن است بین ۲ تا ۶ روز کاری زمان ببرد.

هزینه حمل و نقل در تهران با توجه به هزینه‌ی تاکسی های اینترنتی به صورت میانگین ۸۰ هزار تومان می‌باشد. هزینه حمل و نقل برای شهرستان ها با توجه به وزن و مقصد سفارش این عدد متغییر است که در هنگام ثبت سفارش توسط سایت محاسبه و قابل پرداخت می‌باشد.

همچنین برای شهرستان می‌توانید گزینه (پس کرایه) در صفحه پرداخت را انتخاب کرده و هزینه ارسال را در محل تسویه کنید که با این روش قطعا هزینه بیشتری پرداخت می‌کنید چون در روش پرداخت کرایه از طریق سایت ،اکثرا بخشی از هزینه را چیوو متحمل می‌شود و میانگین هزینه ارسال که توسط سایت محاسبه می‌شود نسبتا پایین تر است.

در حال حاضر با توجه به آنکه فروشگاه چیوو یک فروشگاه آنلاین می‌باشد امکان خرید حضوری فراهم نیست اما امیدواریم به زودی بتوانیم به صورت حضوری آماده خدمت رسانی به شما عزیزان باشیم.

در بخش محصولات هر محصولی به صورت جداگانه در صفحه خودش دارای تاریخ انقضاء می‌باشد و قابل مشاهده است.

غذاها فله در اصل همان غذاهای اصلی و اورجینال می‌باشد که به دلیل بالا بودن وزن بسته بندی های اصلی در بسته های کامل بهداشتی یک کیلویی چیوویی بسته بندی می‌شوند و تمام این محصولات را از نظر کیفیت و تاریخ انقضا فروشگاه چیوو ضمانت می‌نماید.

در حال حاضر تنها راه پرداخت هزینه محصولات از طریق درگاه امن زرین پال و به نام چیوو می‌باشد.

اولین راه اعتماد به هر کسب و کار آنلاین مشاهده اینماد فعال آن کسب و کار است و همینطور می‌توانید با استعلام از نماد سامانه از اصالت فروشگاه چیوو اطمینان حاصل فرمایید، و همچنین فروشگاه چیوو این اطمینان را به شما می‌دهد که با بسته بندی مناسب در شان شما عزیزان و ارسال سریع و قیمت مناسب جواب اعتماد شما عزیزان را بدهد.

درصورتی که سوالات شما جزء دسته بندی های بالا نبود می‌توانید در ساعات اداری با شماره ۲۸۴۲۴۵۹۴ و در ۲۴ ساعت شبانه روز از طریق واتس اپ به شماره ۰۹۳۶۰۲۰۳۷۷۵ پیام دهید و با پشتیبان های ما در ارتباط باشید.